22.03.2012

dawka pozytywnej energii

Witam!!
Dziś zaczynam nieco pesymistycznie ten post. Hasło: szczęście! Czym jest ten stan dla każdego z Nas i jak go osiągnąć? Dla jednych szczęście jest wtedy, gdy spełniają się ich marzenia, dla innych wygranie w totka, dla kobiety szczęściem będzie kochająca rodzina i zdrowe dzieci, a dla jeszcze innych mieć przy sobie przyjaciół. Czy można osiągnąć to wszystko i być szczęśliwym? Zapewne tak. Czy można mieć pieniądze, dobra materialne ale nie mieć przyjaciół, osób bliskich i być szczęśliwym? Moim zdaniem nie. Każdy z Nas potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi. Miło jest móc porozmawiać, pośmiać się, spędzać wspólnie czas z kimś kto jest dla Nas bratnią duszą a gdy jest Nam źle, czujemy się gorzej, to możemy oczekiwać od takiej osoby wsparcia i miłego słowa. Czy to jest prawdziwa przyjaźń?  Gdzie znajduje się granica pomiędzy byciem dla siebie kolegami a przyjaciółmi? Po wczorajszym ciężkim dniu, gdzie moja głowa była pełna myśli i zadawała ciągle to samo pytanie, postanowiłam już nie odpowiadać sobie na nie. Jeżeli przyjaźń, ta prawdziwa, istnieje to wniosek mam tylko jeden: pieniądze utracone można odzyskać ale prawdziwej przyjaźni już nie. Dlatego dbajmy o relacje międzyludzkie, nie tylko te przyjacielskie, ponieważ człowiek potrzebuje drugiego człowieka!
Tekst może nie jest na miejscu ale mam kryzys nie tylko na głowie, ale i w głowie.
W mojej garderobie coraz więcej koloru. Czerń rozweseliłam swetrem w czerwonobiałe paski i pomarańczowymi balerinkami.
Pozdrawiam!!


sweter-tkmaxx
spódnica-zara
baleriny-mohito

 zdjęcia Grzesiu W.

8 komentarzy:

 1. ostrość się trochę zgubiła :) outfit godny polecenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. no wiem, ale jak już pisałam we wcześniejszym poście mój obiektyw odmówił posłuszeństwa a i fotograf dziś niedomagał ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczny sweter , a zdjecia sa i tak swietne!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój bałagan w głowie jak to nazwałaś jest od czasu do czasu myślę znanym nam wszystkim...
  I trudna jest odpowiedź na pytanie co to jest prawdziwa przyjaźń i ciężko ją zdefiniować . Ale myślę sobie ,że w sytuacjach ekstremalnych można się zorientować kto jest przyjacielem a kogo tylko nim nazywaliśmy.
  Fajna spodnica i balerinki też mi się podobają ,Natomiast sweter średnio przypadł mi do gustu.
  J.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie się nie podobają pomarańczowe balerinki połączone z czerwonym swetrem, nie pasuje to i jest niemiłe dla oka. Po prostu te kolory się gryzą i przez to niszczą cały efekt, który mógłby być naprawdę fajny.

  OdpowiedzUsuń
 6. jak zwykle baardzo ładnie!
  spódnica super! jeszcze nie mam w swojej szafie maxi , muszę sobie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super spódnica bardzo fajnie ją połączyłaś :D

  OdpowiedzUsuń